Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Gençlik Aşısı (H-100)

Gençlik Aşısı (H-100)

Gençlik aşısı, bilimsel adıyla H-100 olarak bilinen aşı; içeriğinde yoğun miktarda hyalüronik asit olan ve bu asit sayesinde cildin daha canlı ve genç bir görünüm yakalaması amaçlanan bir aşıdır. Cildin çeşitli alanlarına yapılabilen bu aşı, her insan için yapılamayacaktır. Gençlik aşısında bilgi alınması durumunda, aşı yaptırmak için randevu alımları sağlayabilirsiniz.

genclik asisi ne kadar kalici

Gençlik Aşısı Kimlere Uygulanabilir?

Gençlik aşısı, her insan için uygulanabilen bir cilt bakım tedavisi değildir.

Bu durumda, gençlik aşısı yaptırmak için uygun olan insanlar:

  • Belirli bir yaş sınırını doldurmuş olan insanlar
  • Erken yaşlarda veya geç yaşlarda olması fark etmeden cildinde çökmeler oluşan insanlar
  • Çok sayıda kırışıklığı olan veya kırışık görünümün bariz bir yüz hattında olduğu insanlar
  • Cilt rengi hangi renk olursa olsun; parlak olmayan, cansız ve solgun duran, hasta imajı bırakan bir tene sahip olan insanlar

Olacak şekilde, gençlik aşımız bazı insanlar için uygundur. Bu kategorilerdeki insanların, gençlik aşımız için kliniğimize gelerek daha detaylı bilgiler alması uygun olacaktır.

 

Gençlik Aşısı İle Hangi Bölgeler Tedavi Edilir?

Gençlik aşısı içerisindeki asit, vücudun fiziksel olarak birçok alanında gençleştirme etkisi uyandıran bir asittir. Gençlik aşıları sayesinde tedavi edilebilecek vücut bölgesi sayısı bu nedenlerden dolayı fazla olmasına rağmen, tedavilerimizden faydalanmak için araştırılmalıdır.

Doğal olarak, bu aşı sayesinde; yüz içerisindeki alın, yanak ve elmacık kemiklerinin olduğu bölgeler, boyun ve çevresi, ellerin üzeri, göğüs kısmı ve ayaklar tedavi edilebilecektir. Bu vücut alanlarında gençleştirme etkisi uyandırmak ve daha canlı bir vücut duruşu sağlamak isteyen bireylerin, gençlik aşısı hizmetimizi kullanması gerekir.

genclik asisi nedir

Hangi Durumlarda Uygulanır?

Gençlik aşısı tedavimiz her insanda uygulanabilen bir aşı tedavisi olmadığı gibi, her durumda uygulanan bir aşı tedavisi de değildir. Bu tedavimizin uygulanabildiği durumlar; yaşlılığa veya diğer etkenlere bağlı olarak cilt kırıklıklarının olduğu, kilo verme sonucunda vücudun sahip olduğu şekli kaybetmiş olduğu ve daha estetik bir duruş sağlanmak istendiği durumlar olarak belirtilmelidir.

Ayrıca; vücudun renk olarak solgun olduğu, daha parlak ve genç duran cilt talebinin olduğu ve damarlı ten görünümünün önlenmek istendiği durumlarda da gençlik aşısı tedavisi uygulanır. Tüm bunların yanı sıra, gençlik aşılarımızın uygulaması için seanslar süren bakımların yapılması gerekecektir.

Tedavi seanslarında cilt üzerine küçük iğnelerle aşı yapılmasına uygun olan insanlar ve hyalüranik asit için alerjisi bulunmayan insanlar için tedavilerimiz gerçekleştiriliyor. Bu tür durumlardan en az bir tanesine sahip olan insanlar, klinik ortamında sağlıklı bir gençleştirme tedavisi almak için talep oluşturabilir.

Gençlik Aşısında Kullanılan Hyalüronik Asit Nedir?

Gençlik aşısında kullanılan ve ana etken malzeme olarak bulunan hyalüronik asit; kozmetik ürünleri içerisinde adından sıklıkla söz ettiren, özellikle cilt parlaklığı kazandıran ve tazeleyici sonuçlara neden olan bir asittir. İçerisine katılacak olduğu ürünlerin kullanımıyla; cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlama, daha tok bir cilt görünümü yakalanma ve renk olarak her kısmı eşit olan bir cilt yakalamaya neden olur.

Ayrıca, cilt hücrelerini yeniliyor olmasından kaynaklanan; kırışıklıkların azalmasına ve küçük kırışıklıkların yok olmasına, cildin porselen bir görünüm almasına da yardımcı olacaktır. Kullanıldığı ürünlere göre farklı vücut kesimlerinde kullanılabilen bu asit, kozmetik sektörü için hayat kurtarıcı nitelikte olduğu için ürünlerimizin içeriğinde yer veriyoruz.

genclik asisi nasil yapilir

Gençlik Aşısı Kalıcı Mı?

Yapmakta olduğumuz tedavi seçeneklerinden yalnızca biri olan gençlik aşısı, kalıcılığı yüksek olan bir cilt bakım tedavisidir. Özellikle; cildin uzun süren canlı duruşu ve porselen etkisi, üç yıla kadar etkisini gösteren bir durum olarak insanlarda gözlemleniyor.

Ancak burada bilinmesi gereken en önemli kalıcılık unsuru; yaşlanmaya bağlı olarak ister istemez sonuçların etki olarak azalacağı ve cildin kendisini yavaş yavaş bırakarak daha yaşlı duran bir görünüme yol açacak olduğudur.

Tedavilerimizden faydalanan ve vücudunun oldukça genç bir görünüm aldığı insanlar da dahil olmak üzere tüm insanlarda; ilerleyen yaşlara göre hücre ölümlerinin gerçekleştiği ve dış müdahaleler olsa dahi cildin artık kabul edemez hale gelebildiği durumlar olabilir.

Bu nedenlerden dolayı gençlik aşısı tedavisi; yirmi ile otuz yaş aralığında ortalama beş yıl, otuz ile kırk yaş aralığında ortalama üç yıl ve kırk yaş üstünde ortalama bir buçuk yıl gençlik etkisi sağlayacaktır. Gençlik aşısı tedavilerimizde kalıcılık süremiz değerlendirildiğinde, sonuçlar için hizmetlerimiz alınabilir.

Rheaguzellik.com'da yer alan içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Detaylı bilgi için lütfen hekiminize başvurunuz.

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
Whatsapp