Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Coolsculpting Soğuk Lipoliz

Sağlıksız beslenmeye bağlı olarak ya da genel vücut yapısı sebepleri ile alınan kilolarda belli bölgelerde daha fazla yağlanma olabilmektedir. Bunun yanı sıra hızlı kilo alıp verme de vücutta belli sorunların yaşanmasına sebep olmaktadır. Yaşanan bu dengesizlikler ve görülen deformasyonların giderilmesinde ise Coolsculpting soğuk lipoliz kullanımından yararlanılmaktadır. Özellikle bölgesel incelmenin gerçekleştirilmesinde etkili olan yöntem aynı zamanda selülit gibi birçok sorununda giderilmesinde tercih edilmektedir. Coolsculpting soğuk lipoliz uygulaması genel olarak sadece tek seansta sonuçların alınabildiği bir işlemdir. Fakat daha kalın olan ve daha fazla incelme olması istenen bölgeler ile ilgili birkaç seans daha işlem uzatılabilir. Genel itibari ile ağrısız olmak ile beraber kişiden kişiye de değişim göstermektedir. İşlem sırasında vakum uygulama yapılır. Bu esnada az bir ağrı yaşanabilmektedir. Uygulama esnasında kişi telefon ile meşgul olabilir ya da kitap okuyabilir.

Coolsculpting Soğuk Lipoliz ile İncelme Nasıl Olur?

Coolsculpting soğuk lipoliz ile günümüzde vücut deformasyonların giderilmesi sağlanırken aynı zamanda bölgesel olarak da belli alanlarda incelme elde edilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere soğuk uygulama yöntemi olup deri altına işlem yapılarak bu alanda yer alan yağların dondurulmasıdır. Kalıcı olarak alanda bulunan yağlardan kurtulma işlemlerinin gerçekleşmesine yer veren uygulamada yağ hücreleri soğutma ile etkisini kaybeder. Etkisini kaybeden bu hücrelerde yıkım başlar. Yıkım ile beraber ise doğal yol ile vücuttan atılır.

Coolsculpting Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanmaz?

Coolsculpting soğuk lipoliz uygulamasının herhangi bir zararı bulunmamak ile beraber bazı kişilerin yapması önerilmemektedir. Coolsculpting soğuk lipoliz uygulaması hamileler, diyabet hastaları, soğuğa alerjisi bulunanlar, böbrek ya da karaciğerde rahatsızlığı bulunanlar için önerilmemektedir.

Coolsculpting Soğuk Lipoliz Uygulaması Nerelere Yapılır?

Coolsculpting soğuk lipoliz uygulaması ile beraber bölgesel zayıflama mümkün olmaktadır. Yaşanan sorunlar genel olarak karın, göbek ve bazen bölgesinde yaşanmaktadır. Bunun ile beraber bölgesel incelme ile ilgili olarak bel ve yan bölgeler ya da iç bacak, sırt veya üst kol içinde tercih edilebilmektedir.

Coolsculpting Soğuk Lipoliz Yan Etkileri Var mı?

Coolsculpting soğuk lipoliz uygulaması vakumlama işlemi ile gerçekleştirilmektedir. Uygulama yapılan bölgede işlem sonrasında hafifi bir kızarıklık meydana gelmektedir. Yaşanan sorunun kişiden kişiye değişmek ile beraber en fazla birkaç gün içinde geçer. Bazı kişilerde ise uygulama yapılmakta olan bölgede hassasiyet ya da uyuşukluk durumları da görülebilmektedir. Bu sorun da en fazla bir hafta içinden kendiliğinden kaybolur.

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
Whatsapp