Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Vampire Face Lift

Vampire Face Lift en etkili gençleşme, anti aging uygulamalardan biridir. İnsanın kendi kanının kullanıldığı Vampire Face Lift uygulamasında, kanın içindeki hücre yenileyici faktörler ayrıştırılır ve yeniden enjekte edilir. Vampire Facelift tedavisinde cilde aynı zamanda hyalüronik asit de verilmektedir. İşlem sonrasında, kanın içeriğinde yer alan hücre yenileyici faktörlerin devreye girdiği Vampire Face Lift uygulamaısnda cildin onarımına yönelik bir süreç başlar. Ciltte kolajen üretimini artıran anti aging uygulaması, etkilerini güçlü bir şekilde gösteren estetik uygulamalardandır.   Türkiye’de popüler olan cilt gençleştirme tedavilerinden biri olan Vampire Face Lift, teknik olarak PRP yöntemi ile aynıdır. İnsanın kendi kanından elde edilen zengin plazmanın mikro iğneleme ile kana yeniden verildiği Vampire Face Lift’te özel anti aging içeriği, vitaminler kana yeniden verilir. Yüz hatlarında ve cildin istenen bölgelerinde sarkmaları, kırışıklıkları önleyen ve daha genç bir görünüm sağlayan Vampire Face Lift tedavisi en iyi sonuç veren gençleştirme uygulamalarındandır.

Vampire Face Lift nedir, nasıl uygulanır?

Cildin daha genç, elastik ve sağlıklı görünmesini sağlayan Vampire Face Lift tedavisi, ağrısız ve kısa süren bir işlemdir. İşlem öncesinde anestezik krem uygulanır ve kan enjeksiyonu çok ince uçlu enjektörler yardımıyla yapılır. Bu nedenle Vampire Face Lift uygulamasında ağrı ve acı söz konusu değildir. Uygulama sonrasında birkaç gün içinde etkilerin görüldüğü Vampire Face Lift tedavisinde, tam etki için 60 günlük bir süre yeterlidir. Uygulamanın adımları şu şekildedir:  

  • Tedavi öncesinde tedavi için kişiden kan alınır.
  • Kan, santrifüj işleminden geçirilir ve yüksek devirde çevrilir. Bu esnada ilgili bölgelere lokal anestezi yapılır.
  • Hacim kaybı olan doku bölgelerine hyalüronik asit, mezoterapi ile verilir.
  • Bu esnada vitamin, anti aging içerikler ve kandan alınan trombositler cilt dokusuna yerleştirilir.

  Yapılan işlemle, cildin gençleşme ve yenilenme süreci başlatılır.

Vampire Face Lift faydaları nelerdir?

Vampire Face Lift, medikal estetik uygulamalarında birçok farklı, başarılı uygulamada kullanılan özel içeriklerin yer aldığı bir işlemdir. Kandan alınan zengin plazma (PRP) ve buna ek olarak anti agng kokteyller, mezoterapi, hyalüronik asit, mineral ve vitaminler Vampire Face Lift kapsamında verilir. Uygulamanın öne çıkan faydaları ise şu şekilde sıralanabilir:  

  • Vampire Face Lift’te hyalüronik asit kullanılması, cerrahi bir işlem olmadan estetik ve genç bir görünüme kavuşmayı sağlar.
  • Uygulama sonucunda ciltte renk tonu eşitlenir ve hacim kayıpları ortadan kalkar.
  • Ciltteki ölü dokular temizlenir.
  • Yağ, leke ve siyah noktalar temizlenir.
  • Cilt sarkmaları ortadan kalkar.

  Bir seansın yaklaşık 1 saat sürdüğü Vampire Face Lift uygulaması, en çok tercih edilen anti aging işlemlerden biridir. Vampire Face Lift tedavisi ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.    

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
Whatsapp