Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Q- Switch Lazer Leke Tedavisi

Ciltte oluşan lekelerin giderilmesinin yanı sıra kalıcı dövmelerinde yok edilmesinde Q-swich lazer leke tedavisinden yararlanabilirsiniz. Güneşin olumsuz etkileri arasında leke oluşumları yer almaktadır. Bunun yanı sıra doğum sebebi ile ya da farklı nedenler ile de ciltte leke oluşumları ile karşılaşılmaktadır. Büyük heves ile yapılan kalıcı dövmeler ise bir zaman sonrasında artık çekiciliğini kaybedebiliyor. Kalıcı dövmelerin, güneş lekelerinin, çil ya da yaşlılık lekelerinin giderilmesinde Q- switch lazer leke tedavisi etkili sonuçlara ulaşılmasını sağlamaktadır. Q- switch lazer leke tedavisi işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli dermatolog desteğinden faydalanmanız tavsiye edilir. Uzman dermatolog gerçekleştirilecek olan işlem detaylarını leke analizini yaparak belirler. Analizin sonrasında ise uygulamaya geçer. Uzman kaç seans sonrasında başarılı sonuca ulaşılacağı konusunda da bilgiyi işlem öncesinde belirtmektedir.

Q- Switch Lazer Leke Tedavisi Kaç Seans Yapılır?

Vücutta bulunan tüm lekelerin giderilmesinde etkili olan Q-switch lazer leke tedavisi diğer uygulamalara nazaran daha fazla atış yapmaktadır. Akne tedavisinde de uygulanmakta olan yöntem aynı zamanda gözeneklerin sıkılaştırılması içinde etkilidir. Bunun yanı sıra çok koyu olan tüylerin sarartılması amacı ile de işlemden yararlanılmaktadır. Gerçekleştirilecek olan lazer leke tedavisi için leke analizine göre kaç seans olacağı belirlenir. Seans aralığı uygulama seçimine, uygulama yapılacak olan alana ve lekeye göre değişim göstermektedir. Ortalama 4-6 seans arası yeterli gelmek ile beraber seans aralıkları ortalama 5 haftadır.

Q- Switch Lazer Leke Tedavisi Kimlere Uygulanmaz?

Q-Switch lazer leke tedavisi leke tedavisinde etkili olduğu bilinen bir çalışmadır. Q- Switch leke tedavisi gebelerde ve emzirme sürecinde olan kadınlar için önerilmemektedir. Bunun yanı sıra ergenlik çağı tamamlanmamış olan kişiler içinde tavsiye edilmemektedir. Leke tedavisinin kimler uygulanıp uygulanmayacağı ile ilgili olarak konusunda uzman ve deneyimli dermatolog desteğinden yararlanılabilir. Bu aşamada başvurunuzu yapmanız sonrasında uzman dermatolog bazı soruları yöneltmenin yanı sıra aldığı cevaplara ve de yapacağı cilt analizine göre Q- Switch leke tedavisinin uygulanabilirliği hakkında bilgi verecektır. Konusuna uzman olan dermatolog uygulanacak olan leke tedavisinin nasıl gerçekleştirileceği, seans aralıkları, seans süresi ve de kaç seans uygulanması gerektiği bilgisini paylaşır. Uygulama yapılacağı zaman bu süreç hakkında bilgilendirme yaparken uygulanma yapılması uygun olmayan kişiler için ise yapılabilecek olan tedaviler var ise bu konuda detaylı bilgileri paylaşır. Gerçekleştirilmesi sürece bağlı olan durumlarda – açık yara bulunması ya da hamilelik gibi- süreç bitiminin beklenmesini de önerir.    

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
Whatsapp