Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Lazerle Tüy Sarartma

İstenmeyen tüylerde etkili olan işlemler arasında yer alan lazerle tüy sarartma özellikle lazer epilasyon için uygun olmayan tüyler için uygulanmaktadır. Son derece ince olan ve açık renge sahip olan tüylerin lazer epilasyon ile yok edilmesi mümkün olmamaktadır. Bu aşamada ise bu tüyler için lazerle tüy sarartma işleminden yararlanılması sağlanır. Bu işlem ile beraber zaten zayıf olan kıl kökleri daha da zayıflar. Zayıflama sonrasında ise dökülme yaşanır. Uygulama ile beraber tüylerde sararmalar ile net olarak karşılaşılmak ile beraber aynı zamanda tüylerde dökülmede yaşanır. Ortalama 5 hafta kadar geçerli olan uygulama kalıcı bir işlem olmamak ile beraber istenmeyen tüyler içinde oldukça idealdir. Lazerle tüy sarartma işlemi kadınların yanı sıra erkekler tarafından da sıklıkla tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Her kıl tipi lazer epilasyon için uygun olmaması nedeni ile diğer lazer epilasyonda başarı elde edilmesi mümkün olmayan istenmeyen tüyler için uygulanmaktadır.

Lazerle Tüy Sarartma İşlemi Nedir?

Lazerle tüy sarartma işlemi istenmeyen tüylerin diğer lazer epilasyon uygulamaları ile yok edilmesinin mümkün olmaması durumunda gerçekleştirilen uygulamadır. Lazer tüy sarartma ince ve açık renge sahip olan tüyler için uygulanmaktadır. Tüylerin kıl köklerinde zayıflama sunması ise bu alanda sadece tüylerin sararması değil aynı zamanda zayıflayan kıl köklerinde dökülmede görülür. Ortalama beş haftalık kullanım sunan uygulamanın düzenli olarak yapılması ise işlemde daha etkili olan işlemlerin oluşmasına etki edebiliyor. Vücudun tüm bölgesinde uygulamadan yararlanılması mümkün olmak ile beraber erkeklerde çene, bıyık ve favori gibi bölgeler içinde tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda lazer epilasyon sonrasında kalan tek tük kıllarında sarartma işleminden yararlanması da sağlanabilir.

Lazerle Tüy Sarartma Acılı mıdır?

Lazerle tüy sarartma işlemlerinden yararlanarak lazer epilasyon ile yok edilmesi mümkün olmayan tüylerden kurtulabilir ya da görselliğini minimize edebilirsiniz. Lazerle tüy sarartma işlemleri son derece pratik bir işlem olmak ile beraber konforludur. Lazer ile tüy sarartma işleminin yapılması aşamasında çok hafif bir batma hissi yaşanmaktadır. Oldukça hafif bir batma hissinin dışında acısız ve ağrısız bir uygulama olduğu söylenebilmektedir. Lazer ile tüy sarartma uygulaması sonrasında ciltte hafif bir kızarıklık oluşur. Bu kızarıklık ise birkaç saat içinde kendiliğinden yok olmaktadır. Tüy sarartma işlemi sonrasında günlük hayata dönebilirsiniz. İşlem ile kişinin rahatsız olduğu tüylerin maksimum oranda görünürlüğün ortadan kaldırılması da amaçlanmaktadır.  

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
Whatsapp