Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Lazerle Kılcal Damar Tedavisi

 Ankara Lazerle Kılcal Damar TedavisiKılcal damarlar ince olan damarların cilt yüzeyinde belirgin olması ile beraber yaşanılan sorundur. Genellikle yüz ve bacaklarda daha sık karşılaşılmaktadır. Yüzde pembelik oluşumu ve hassasiyet yaratırken bacaklarda ise sızı ve ağrının yaşanmasına etki etmektedir. Kılcal damarlar sadece bu sıkıntılar değil aynı zamanda görsel olarak da kişiyi rahatsız edebilmektedir. Kılcal damarların görselliğinin yok edilmesi ve tedavini gerçekleşmesi işlemlerinde ise lazerle kılcal tedavi işlemlerinden yararlanılmaktadır. Lazerle kılcal damar tedavisi işlemleri ise konusunda uzman ve deneyimli dermatolog tarafından yapılmalıdır. İşlemler uygulanacak olan bölgeye ve yoğunluğa göre değişim göstermek ile beraber seans sayısı da buna göre farklılık taşımaktadır.

Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Kılcal damarların cilt yüzeyinde belirgin olması hem görsel açıdan sıkıntı yaratırken hem de belli sağlık sorunlarının yaşanmasına etki edebilmektedir. Kılcal damarların cilt yüzeyinde belirginleşmesi sonrasında lazerle kılcal damar tedavisi işleminden yararlanılmaktadır. Lazerle kılcal damar tedavisi uygulanarak yaşanan sorunun giderilmesi de mümkün olur. Lazer ışınları ile yapılacak olan işlemlerde uzman ve deneyimli dermatolog desteğinin alınması önerilir. Sorunun giderilmesi ile ilgili işlem süresi ve seans aralığını da gene uzman dermatolog belirleyecektir. Lazerle kılcal damar tedavisi işlemlerinde seanslar yaşa, kılcal damar yoğunluğuna, damar genişliğine ve genel sağlık durumlarına göre farklılık göstermektedir. Seans uzunlukları yarım saat ile kırk beş dakika arasında değişim göstermek ile beraber ortalama olarak lazerle kılcal damar tedavi seansları ise 3 illa 5 arasında gerçekleştirilmektedir. Bu seans sayısının azalıp artması ile ilgili olarak kararı ise uzman belirleyecektir.

Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Kimlere Uygulanmaz?

Lazer ışınlarının kullanılması ile gerçekleştirilen işlemde damarlardaki kan hedef alınır. Damardaki kanın yok olması işleminde etkili olan lazer ışınları böylelikle bu alanda oluşan görselin yok olmasına neden olur. Lazerle kılcal damar tedavisi işlemlerinin kan hastalığı olan kişilerde uygulanmaması önerilmektedir. Örümcek ağı damarlarda da uygulanan tedavi varis için tavsiye edilmemektedir. Bu neden ile uzman öncelikle damarın varis olup olmadığını inceleyecektir. Gerekli incelemenin yapılması sonrasında işlemlere yer açar. O sebep ile de konusunda uzman ve deneyimli hekim desteğinden yararlanılması tavsiye edilir. Lazerle kılcal damar tedavisinde kanamalı olan ya da skar problemi olan kişilerde sürecin doğru ilerlemesi açısında iyi birer aday değillerdir. Bu sebep ile bu durumlarda lazer ışınları ile gerçekleştirilecek olan kılcal tedavinin de yapılmaması önerilir.

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
Whatsapp