Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Kleopatra Aşısı

Kleopatra güzellik iksiri olarak da bilinen Kleopatra aşısı, ciltteki hasarları ortadan kaldıran ve gençleşmeyi sağlayan mezoterapi uygulamalarından biridir. Cilt yenileme, gençleştirme uygulamalarından olan Kleopatra aşısı, cilt sorunları üzerinde kapsamlı etkilere sahiptir. Barındırdığı faydalı bileşenlerle bu uygulama, cildin nem ve parlaklık dengesine kavuşmasını sağlar, buna ek olarak kırışıklık ve sarkmaları da önler.

Kleopatra aşısı nedir, nasıl uygulanır?

En etkili cilt gençleştirme uygulamaları içinde yer alan Kleopatra aşısı, güçlü içeriği ile birçok farklı cilt sorunu üzerinde etkilidir. Kleopatra aşısının içeriğinde hyalüronik asit öne çıkan bileşenlerdendir. Özellikle 50’li yaşlardan sonra azalan hyalüronik asit seviyesi, beraberinde farklı cilt sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Mezoterapi ile cilde uygulanan bu aşının içeriğinde hyalüronik asitin yanı sıra aminoasit, peptit ve bitki özleri yer alır. Kleopatra aşısının uygulama adımları ise şu şekildedir:  

  • Hyalüronik asit açısından yoğun, peptit ve diğer yapıları içeren aşı hazırlanır.
  • Uygulama yapılacak bölgeye anestezik krem sürülür.
  • Mezoterapi yöntemi ile cilt altına uygulama yapılır.
  • 20 dakikadan kısa bir süre içinde uygulama tamamlanır.

  Kleopatra aşısı uygulamasının kalıcılığı ortalama olarak 1 yıldır. Uygulanacak seans sayısı hastanın ve cildin durumuna göre değişmekle birlikte 3 seans ile 5 seans arasında uygulama yapılabilir. Tüm cilt tipleri için uygun olan gençleştirme uygulaması bir yan etki barındırmamaktadır.

Kleopatra aşısının faydaları nelerdir?

Kleopatra gençlik aşısı, en faydalı anti-aging mezoterapi uygulamalarından biridir. Yüzün yanı sıra el, boyun ve dekolte bölgesinde de uygulanabilen Kleopatra aşısı, medikal estetik uygulamaları içinde en geniş faydalara sahip uygulamalardandır. Çizgilerin ön plana çıktığı, kuru ve soluk ciltlerin gençleştirme tedavisinde öne çıkan Kleopatra aşısının başlıca faydaları şu şekildedir:  

  • Cilt kırışıklıkları üzerinde etkilidir.
  • Ciltte azalan kolajen miktarını destekler.
  • Ciltteki matlık giderilir ve cildin daha canlı bir görünüme kavuşması sağlanır.
  • Cilt beslenir ve nem dengesi sağlanır.
  • Ciltte oluşan aknelerin iyileşmesi desteklenir.
  • Cildin elastik yapısı artar ve gözenekler azalır.

  Uygulamanın ardından bir hafta içinde etkileri görülmeye başlayan, 1 seneye kadar etkinliğini sürdüren Kleopatra gençlik aşısı ile bakımlı ve sağlıklı bir cilde kavuşmak mümkündür. Kleopatra gençlik aşısı ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.    

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
Whatsapp