Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Göz Altı Morluğu Tedavisi

Göz altında oluşan morluk kişinin sosyal hayatını olumsuz etkilerken aynı zamanda psikolojik olarak da sorun ile karşılaşılmasına etki etmektedir. Gözaltı morluğunun giderilmesi ile ilgili birçok farklı kozmetik kremler bulunmak ile beraber etkili ve kesin sonuca ulaşmada ise lazer tedavilerinden yararlanılmaktadır. Genellikle gözaltı morluğu ile ilgili bilinen ve aslında gerçeği yansıtmayan durum ise burada damarların geniş olduğuna ilişkin olan yanılgıdır. Pigmentasyon sorunu olarak bilinen gözaltı morluğu bu alanda bulunan derinin inceliği sebebi ile gün yüzüne çıkar. Yorgunluk ya da uykusuzluk durumlarında da sıklıkla karşılaşılan durum genetik yatkınlığa bağlıdır. Gözaltı morluğunun giderilmesi işlemlerinde konusunda uzman ve deneyim sahibi olan dermatolog tarafından bilgi alınması tavsiye edilir.

Lazer ile Gözaltı Morluğu Tedavisi

Lazer ile gerçekleştirilecek olan gözaltı morluğu tedavisinden yararlanarak sorunun çözümüne ulaşılabilmektedir. Uzman dermatolog tarafından gerçekleştirilecek olan işlemlerde iki farklı lazer tedavisinden hangisinin uygun olduğuna karar verilir. Lazer ile gerçekleştirilecek olan gözaltı morluğu tedavisi ortalama 3 seans sürmektedir. Her seans arası da ortalama bir ay süre zarfında olur. Tedavisi uygulaması sırasında seans sonrasında kişinin kullanılması gereken nemlendiriciler ve sakınması gereken uygulamalar hakkında uzman dermatolog detaylı bilgileri sunar. Aynı zamanda sadece tek sefer yapılacak olan lazer tedavi uygulaması da bulunmaktadır. Bu tedavi uygulaması işleminde göz kapakları lokal olarak uyuşturulur. Gerçekleştirilecek olan lazer tedavi uygulaması akabinde üç dört gün boyunca göz kapağında ödem ve hafif kızarıklık oluşabilmektedir. Uzman dermatolog uygulama ve sonrasında yapılacaklar hakkında detaylı bilgileri aktaracaktır. Işık dolgusu ile gerçekleştirilecek olan tedavi morlukların ortalama bir sene boyunca görülmemesini sağlamaktadır. Bir yıl ya da bir buçuk yıl sonrasında ise ışık dolgusunun tekrarlanması mümkündür. Işık dolgusunun bu süre sonrasında tekrarlanmaması durumunda ise gözaltı eski haline döner. Gözaltı morluğunun tedavisinde mezoterapi uygulamasına da yer açılmaktadır. Mezoterapi uygulaması da gözaltı morluğunun tedavi edilmesinde olumlu sonuçlarında elde edilmesini sağlamaktadır.

Ankara Gözaltı Morluğu Tedavisi Fiyatları

Gözaltı morluğu kişinin sosyal yaşantısını olumsuz etkilerken aynı zamanda psikolojik sorunlar da yaşamasına neden olmaktadır. Yaşanan sorunun giderilmesinde farklı uygulamalardan yararlanılabilmektedir. Gözaltı morluğunun tedavisinde tercih edilecek olan yönteme göre ise fiyatları da değişen aralıklardadır. Gözaltı morluğu tedavisinde uygulama yöntemi uzman dermatolog tarafından belirlenerek seansları ve fiyatları hakkında da detaylı bilgileri sunacaktır. Uygulamalar ve sonrasında yapılacak olan işlemlerde uzman tarafından tarafınıza detaylı olarak aktarılır.  

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
Whatsapp