Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Buz Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın yolu olan buz lazer epilasyon daha konforlu ve daha rahat bir uygulama ise yüksek başarı oranında bir avantaj sağlamaktadır. Buz lazer epilasyon uygulaması son teknolojiye sahip olan bir çalışma olup hızlı ve acısızdır. Ütüleme epilasyonu olarak da bilinen buz lazer epilasyon ciltte oluşma riski olan yanık riskini de oldukça düşürmektedir. Uygulama esnasında kullanılan safir ciltte serinleme ve de buna bağlı olarak da rahatlamak sağlamaktadır.

Rahatlama ve serinleme hissinin yanı sıra ciltte yanık oluşumunun ya da leke oluşum riskinin de oldukça düşmesine etki eder. Cildi ütüler gibi başlığın hareket ettirilmesi ütüleme epilasyonu olarak da bilinmesine etki etmektedir. İşlemin başlığı ile ütüleme hareketinin yapılması sayesinde ise kıl köklerinin tahrip olmasını sağlayacak olan ısı da kıl köklerine tamamen oluşur. Kademeli olarak ısıtma ve soğutmanın sunulması ile beraber kıl köklerinin tamamen yok edilmesi sağlanırken aynı zamanda konforlu bir uygulamadan yararlanılması da sağlanmaktadır.

Buz Lazer Epilasyonu Nasıl Çalışır?

Buz lazer epilasyon son teknoloji kullanımından yararlanılarak istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Lazer epilasyon uygulamasının ileri teknolojisini sunan buz lazer üç farklı dalga boyu ile işlem yapar. Kıl köklerinin çoklu olarak hedeflenmesini sağlayan uygulama kıl köklerinin tamamen yok olmasını sağlamaktadır.

Buz Lazer Epilasyonunu İşlemine Nasıl Hazırlanılır?

Buz lazer epilasyonu uygulaması ile istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır. Buz lazer epilasyon uygulaması öncesinde bazı detaylara dikkat etmeniz önerilir. Bu işlemin yapılacağı uzman kişi tarafından da epilasyona gelmeden öncesinde yapmanız gerekenler olarak tarafınıza sunulmaktadır. Buz lazer epilasyon koltuk altı, bikini bölgesi, sakal, bıyık, bacak, bel, karın, genital bölge gibi tüm bedene yapılabilir.

Özellikle sakal bölgesinde yapılacak olan uygulama için en az 24 saat öncesine kadar tıraş makinasının kullanılmaması gerekir. Diğer tüm bölgeler içinde buz lazer tedavisinin seans sayısını da etkileyebileceği için ağda, cımbız gibi işlemler ile kıl köklerinin alınmaması önerilir. Buz lazer tedavisine gitmeden önce duş alınması ve vücutta kir ya da yağın olmaması da tedavini etkisinin artmasına destek olur. Aynı zamanda bu bölgeye koku sürülmemesi ya da yağlı krem uygulanmaması da tavsiye edilir. Bu detaylara dikkat etmenin yanı sıra buz lazer epilasyon uygulaması için belirtilen günde işlemin yapılması da önem taşır. Geciktirme ya da öncesinde yapılacak olan işlemler işlemin seanslarının artmasına etki edebilir.  

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
Whatsapp