Telefon 05345284595   Neorama İş Merkezi No:126 Çankaya/Ankara
Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Yüz Dudak Dolgusu

Estetik bir yüz formuna sahip olmak isteyenler için, yüz ve dudak bölgesinin hacimli görünmesi oldukça önemlidir. Yüz hatlarının ideal bir ölçüde ön plana çıkması, dudakların ve elmacık kemiklerinin dolgun görünmesi estetik uygulamalarda en çok tercih edilen konular içindedir. Cildin doku yapısı ile uyumlu olan hyalüronik asitin kullanıldığı yüz dolgusu ve dudak dolgusu uygulamaları, en çok tercih edilen ameliyatsız estetik işlemleri içindedir.

Yüz dudak dolgusu nedir, nasıl uygulanır?

Yüz dolgusu ve dudak dolgusu, hacimli ve estetik yüz hatlarına sahip olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği estetik işlemler arasındadır. Yüz dudak dolgusunda kullanılan malzeme, cildin bağ dokusunda en çok yer alan madde olan hyaluronik asittir. Hyalüronik asit, dolgun görünümün yanı sıra dokuda canlı, parlak, nemli ve sıkı bir form yaratmasıyla da tercih edilmektedir. Bebeksi ve elastik bir cilt yapısında en önemli etkenlerden olan hyalüronik asit, bebekleri cildinde yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Yüz ve dudak dolgusunda işlem adımları şu şekildedir:  

  • Dolgu işlemi öncesinde, ilgili bölgeye anestezi kremi sürülür. Bu durumun ağrı ve acı olmadan dolgu işleminin tamamlanmasını sağlar.
  • İlgili alan özel solüsyon ile dezenfekte edildikten sonra dolgu maddesi, çok ince uçlu enjektörler ile enjekte edilir.
  • Enjeksiyon işlemi yaklaşık 10 dakika sürmektedir, işlemin ardından hacim artışı gözle görülür bir şekilde hissedilir.

  Ameliyatsız, ağrısız ve hızlı sonuç veren estetik uygulamalarından yüz ve dudak dolgusu, estetik ve belirgin yüz hatlarına kavuşmak isteyenler için önemlidir.

Yüz ve dudak dolgusu uygulamasının faydaları nelerdir?

Ameliyatsız ve basit estetik uygulamalar içinde yer alan yüz ve dudak estetiği, herhangi bir kızarma-morarma olmayan, bandaj gerektirmeyen bir işlemdir. İşlemin ardından sosyal yaşama aynı gün içinde dönülebilecek dudak dolgusu ve yüz dolgusu işleminin faydaları şu şekildedir:  

  • İşlem sonrasında dudaklar ve dudak kontürü belirgin bir hale gelir.
  • Dudak ve çene arasında yer alan çökmeler giderilir.
  • Elmacık kemikleri işlemden sonra belirgin hale getirilir.
  • Şakaklardaki çökmeler giderilebilir.
  • Burun ve ağız arasında yer alan çizgiler giderilebilir.

  Dudak ve yüz dolgusu fiyatları ve uygulamaya dair merak edilen diğer konularla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Whatsapp
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz. Kabul Ediyorum - Kabul Etmiyorum