Telefon 05345284595   Neorama İş Merkezi No:126 Çankaya/Ankara
Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Fox Eyes

İçindekiler

Estetik bir yüz yapısında gözler önemli öğeler içinde yer alıyor. Çarpıcı ve etkileyici bir bakış için ise göz ve kaşların yapısı oldukça önemli. Fox eyes adı verilen ve göz ve kaşların yukarı doğru konumlandırılması ile ortaya çıkan estetik işlem, yüz estetiği uygulamalarında çok tercih edilmektedir. Doğal ve etkili bir bakış formu için tercih edilen Fox eyes, kaşlardaki düşükük ve gözlerdeki yorgun, yaşlı ifadeden kurtulmak isteyenler için ön planda bir uygulamadır.
Ankara Fox Eyes

Fox eyes nedir, nasıl uygulanır?

Fox eyes uygulaması, göz ve kaş yapısının etkileyici bir yapıya kavuşması için yapılan, gençleştirici bir uygulamadır. Fox eyes işlemi öncesinde doktor kontrolünde, göz ve kaşların bu işlem için uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Teknik olarak Fransız askısında kullanılan iplerin yer aldığı, ameliyatsız bir işlem olan Fox eyes estetiği anestezi uygulanan, ağrısız bir işlemdir. Fox eyes estetiğinde şu adımlar takip edilmektedir:

  • İlk olarak, Fox eyes uygulamasında işlem yapılacak bölgeye lokal anestezi yapılır.
  • İşlem bölgesinin uyuşturulmasının ardından, göz ve kaş arasında yer alan bölgede Fransız askısı işleminde kullanılan, özel biyouyumlu ipler kullanılır, bölge yukarı çekilir.
  • İşlem süresi yaklaşık olarak 40 dakikadır.

Cerrahi bir işlem, kesi vb. içermemesi nedeniyle iz olmayan, ameliyatsız estetik operasyonlardan biri olan Fox eyes uygulamasının ardından günlük yaşama devam edilebilir.

Fox eyes uygulamasının faydaları nelerdir?

Göz ve kaş yapısının istenen estetik forma kavuşması adına uygulanan Fox eyes tekniği, çok tercih edilen askılama yaklaşımlarından biridir. Fox eyes uygulamasının öne çıkan avantajları ise şu şekildedir:

  • Fransız askısı işleminde kullanılan, doku ile uyumlu ipler kullanılmaktadır.
  • Kalıcılığı yüksek olan Fox eyes işleminde, 1 buçuk ile 2 yıl arasında kalıcılık beklenir.
  • Geri alınabilen bir estetik operasyondur.
  • Çekici bir badem göz konsepti, uygulama ile elde edilebilir.
  • Alın çizgileri ve kaz ayakları izleri giderilir.

  Tilki gözü estetiği olarak da adlandırılan Fox eyes, yüzde kırışıklıkların ve çizgilerin giderilmesi için de tercih edilmektedir. Fox eyes uygulaması fiyatları ve merak edilen diğer konularla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Whatsapp
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz. Kabul Ediyorum - Kabul Etmiyorum