Telefon 05345284595   Neorama İş Merkezi No:126 Çankaya/Ankara

Ankara Baby Lift

Baby Lift, ciltteki sarkmaları toparlamanın yanı sıra, nemi artıran ve aydınlık bir yapı ortaya koyan önemli bir mezoterapi uygulamasıdır. Güçlü içeriğinde, genç görünüme sahip ciltlerin ihtiyacı olan hyalüronik asitin yanı sıra peptit yapılarını barındıran Baby Lift, etkilerini kısa süre içinde gösteren bir gençleştirme uygulamasıdır. Yüz bölgesinin yanı sıra boyunda da uygulanabilen Baby Lift, lifting etkisi ile kırışıklıkları azaltan, mezoterapi etkisi ile cildin ihtiyacı olan doğal yapıları sunan bir anti aging uygulamasıdır. Etkisini kısa süre içinde gösteren bir cilt bakım uygulaması olan Baby Lift, barındırdığı hyalüronik asit içeriği ile cildin ihtiyacı olan nemi sunar. Buna ek olarak, Baby Lift kapsamında cilde peptitler de verilir. Biyomimetik peptitlerin yardımı ile ciltteki çizgilenmeler giderilir ve çizgilerin yeniden ortaya çıkmasını önler. Baby Lift ile, ciltte yer alan kırışıklıklar doldurulur ve cildin daha sağlıklı, dolgun bir görünüme kavuşması sağlanır.

Baby Lift nedir, nasıl uygulanır?

Gençleştirme odaklı cilt bakım uygulamaları içinde mucizevi bir etki yaratan Baby Lift, amacı sarkmaları gidermek ve cildin ihtiyacı olan nem-ışıltıyı vermek olan bir işlemdir. Cilt dokusunun elastik ve bebeksi bir yapıya kavuşması için tercih edilebilecek Baby Lift uygulaması, hyalüronik asit ve diğer bileşenlerle etkili bir sonuç ortaya koyar. Baby Lift uygulama adımları şu şekildedir:  

  • Baby Lift yapılacak bölgeye anestezik krem uygulanır.
  • Bölge uyuşturulduktan sonra, Baby Lift cilde uygulanır.
  • Ağrı ve acının hissedilmediği Baby Lift tek seans ile sonlandırılan bir işlemdir.

  Cilt gençleştirme uygulaması tüm cilt tipleri için uygulanabilmektedir. Uygulama sonrasında görülebilen küçük kızarıklıklar, yarım saat gibi bir süre içinde geçmektedir ve işlemin ardından normal yaşantıya geri dönülebilir.

Baby Lift faydaları nelerdir?

Etkisini 10 dakika gibi kısa bir süre içinde gösteren, tüm cilt tipleri için uygun olan Baby Lift tedavisi geniş faydalar sunmaktadır. Baby Lift işleminin başlıca faydaları şu şekilde sıralanabilir:  

  • Ciltteki sarkmalar uygulama sonrasında giderilir.
  • Cildin nem oranı dengelenirken, ışıltılı bir görünüm sağlanır.
  • Cilt kırışıklıkları Baby Lift ile giderilir.
  • Hyalüronik asitin yoğun olduğu Baby Lift, dolgun bir cilt ortaya çıkarır.
  • Dudak bölgesinde yer alan kırışıklıkların giderilmesini sağlar.
  • Göz altında yer alan çizgilerin giderilmesini sağlar.

  Uygulama ile cilde verilen maddelere alerjisi olmayan herkes için uygulanabilen başarılı gençleştirme uygulaması Baby Lift, geniş faydaları ile en iyi anti-aging tedavilerden biridir. Baby Lift uygulaması ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.    

Whatsapp
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz. X