Telefon 05345284595   Neorama İş Merkezi No:126 Çankaya/Ankara
Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Ameliyatsız Kaş Kaldırma

Kaşlar, estetik bir yüz görünümünde önemli öğelerden biridir. İlerleyen yaşla birlikte hem yer çekimi etkisi hem de genetik faktörlerin etkisiyle kaşların aşağı düşmeye başlaması söz konusu olabilir. Bu durum, estetik açıdan istenmeyen bir durum yaratabilir. Ameliyatsız kaş kaldırma yöntemleri, kaşların yorgun ve yaşlı ifadesini cerrahi bir işleme gerek kalmadan ortadan kaldırabilen teknikler içermektedir.

Ameliyatsız kaş kaldırma nedir, nasıl uygulanır?

Etkisi uzun süren estetik uygulamalar içinde yer alan ameliyatsız kaş kaldırma işlemleri, kaşların aşağı düşmesi kaynaklı, yorgun ve yaşlı yüz ifadesini ortadan kaldırır. Kaş kaldırma işlemlerinde kullanılan özel organik bir ip yardımıyla kaşlar bir cerrahi operasyona gerek kalmadan kaldırılabilmektedir. Uygulamanın en iyi yanlarından biri, kalıcılığın 1 yıla kadar sürmesidir. Anestezi eşliğinde acısız bir şekilde gerçekleştirilen uygulama, kaşlarını daha kalkık ve estetik bir forma kavuşturmak isteyenlerce tercih edilmektedir. Uygulama adımları şu şekildedir:  

  • İşlem öncesinde bölgeye lokal anestezi yapılmaktadır, bu durum ağrısız ve acısız işlem yapılmasını sağlar.
  • Kaş kaldırma işleminde, kendiliğinden eriyen organik ipler kullanılır. İpler cilt altına yerleştirildikten sonra kaşların istenen ölçüde yukarı kalkması sağlanır.

  Kesi gerekmeyen ve bandaj gibi uygulamaların olmadığı ameliyatsız kaş kaldırmada, sonuçlar hemen görülmektedir. Dolgu uygulamalarına nazaran etkisini daha fazla gösteren bu teknik, hafif bir işlem olmasından ötürü sosyal yaşamı kesintiye uğratmaz.   Ameliyatsız kaş kaldırma teknikleri içinde botoksla kaş kaldırma da tercih edilmektedir. Yüz şekline uygun formda, kaşların istenen yapıya kavuşmasını sağlayan botoksla kaş kaldırma işleminde sağlıklı ve genç bir estetik form yakalamak mümkündür.

Ameliyatsız kaş kaldırma uygulaması faydaları nelerdir?

Ameliyatsız kaş kaldırma uygulaması, kaşları düşük, alın bölgesinde çizgiler oluşmuş herkes için tercih edilebilen etkili bir uygulamadır. Yüzün en karakteristik estetik öğelerinden biri olan kaşların yapısını istenen forma kavuşturmak için, uygulama oldukça etkilidir. İşlemin öne çıkan faydaları şu şekildedir:  

  • Dolgu uygulamalarına nazaran kaşları kaldırma etkisi daha yüksektir.
  • Sonuçların kısa süre içinde görüldüğü bir uygulamadır.
  • 30 dakikalık işlem süresi ile kısa sürede sonuçlanır.
  • Kese gibi cerrahi işlemler gerektirmez.

  Ameliyatsız kaş kaldırma fiyatları ve uygulama ile ilgili merak edilen diğer konularla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.    

Whatsapp
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz. Kabul Ediyorum - Kabul Etmiyorum