Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Ankara Mezoterapi Leke Tedavisi

Cilt lekelerinin tedavisinde kullanılmakta olan birçok yöntem bulunmaktadır. Cilt lekelerinin giderilmesinde etkili olan mezoterapi uygulaması ise en çok tercih edilenler arasında yer alır. Lekenin bulunduğu alana lokal olarak gerçekleştirilen bir işlemdir. Leke tedavisinde lekenin alt kısmına özel ilacın enjekte edilmesi işlemleri ile yapılmakta olan işlemler sonrasında lekeli alanın ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır. Mezoterapi leke tedavisi uygulamasının yapılması işlemlerinde ise konusunda uzman ve deneyi sahibi olan dermatolog desteğinin alınması gerekmektedir. Dermatolog öncelikle lekeli alanın cilt analizinin yapılmaktadır. Lekeli alanın analizinin yapılması sonrasında gerçekleştirilecek olan işlemler hakkında bilgilendirme yapar. Seanslar ve seans aralıkları da cilt analizi sırasında belirlenerek hastaya bilgi sunulur.

Mezoterapi Leke Tedavisi Hangi Durumlarda Yapılır?

Mezoterapi leke tedavisi vücudun birçok alanı için yapılmaktadır. Mezoterapi ile gerçekleştirilecek işlemler lekelerin tedavisinin yanı sıra deride oluşan çatlaklar, bölgesel yağlanma, cilt yenileme, gözaltı morlukları ve torbalarının tedavisinde de uygulanmaktadır. Mezoterapi uygulaması ile yapılacak olan tedavide güneş, hamilelik, yaşlılık, ilaç kullanımı, deride oluşmuş olan hasarın tedavisinde ve sivilce oluşumu sonrasına görülen lekelerin tedavisinde de gerçekleştirilmektedir.

Mezoterapi Leke Tedavisi Kaç Seans Uygulanır?

Mezoterapi leke tedavi uygulamaları farklı birçok cilt sorunun giderilmesinde tercih edilen bir yöntemdir. Deri altına enjekte edilen ilaç ile tedavi sağlanmaktadır. Lekenin yoğunluğuna ve lekenin derinliğine göre uygulanacak olan tedavi içeriği de farklılık göstermektedir. Mezoterapi leke tedavisi uygulamalarında lekenin büyüklüğü, neden oluştuğu, deriliği gibi birçok etken tedavi için uygulanacak olan yöntem hakkında bilgi sunar. Leke tedavi uygulaması sonrasında da dermatolog hasta tarafından gerçekleştirilmesi gereken işlemler hakkında bilgi vermektedir. Ortalama 4 illa 6 seans aralığında Mezoterapi leke tedavisi çalışmasında ihtiyaç duyulan işlemler dermatolog tarafından belirlenir. Bu sebep ile uzman dermatolog desteğini almanız tavsiye edilir.

Ankara Mezoterapi Leke Tedavisi Fiyatları

Mezoterapi uygulaması birçok sorunun giderilmesinde etkili olan bir yöntemdir. Bu uygulama ile beraber sorunların ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır. Selülit tedavisinden leke tedavisine kadar birçok uygulama için mezoterapi uygulanır. Mezoterapi leke tedavisi lekenin boyutuna ve ne şekilde gerçekleştiğine kadar birçok sebebe bağlı olarak değişim göstermektedir. Leke tedavisinin yapılması işlemlerinde fiyatlar ise uygulama yapılacak olan lekeye göre değişmektedir. Lekelerin giderilmesinde aynı zamanda seans sayısı da farklıdır. Mezoterapi leke tedavisi için dermatoloğa başvurmanız durumunda seans sayısı ve uygulanacak olan işlemler hakkında bilgi sunulurken aynı zamanda fiyat bilgisi de paylaşılır.  

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
Whatsapp